TBM Reklamlarınızın Yönetimine Talibiz

Tıklama başına maaliyetli reklamların analizi ve raporlaması , planlaması önemlidir. Unutmayın aynı bütçeyle farklı feedbackler alabilirsiniz.
  • Tıklama başına ödeyeceğiniz bütçe ve bu bütçenin geri dönüşlerini ayarlar ve planlamasını yaparız.
  • Gerekli bütçeler ödeyeceğiniz kelimelerde yada hedef kitleleri reklamlarınızdan kaldırarak doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlarız.
  • En düşük bütçe ile maksimum geri dönüş alacağınız ayarlamaları ve düzenlemeleri yaparız.

Kısacası sizin verdiğiniz reklamları daha profesyonel ve planlı şekilde biz yaparız, aynı bütçe ile gereksiz kitlelere ulaşmanızı limitler kendi hedef kitlenize ulaşmanızı sağlarız.

Video Reklamcılığı
Heyecanla oluşturduğunuz kampanyaların çekimi ardından sıra hedef kitlenize bu reklam filminizi izletmek. Burada biz devreye giriyoruz. Reklam filminizi çekemeyiz ama izletiriz.
Nokta Atışı Reklamcılık
Tıklama başına maliyetli reklamlar nokta atışı geri dönüşler sağlamaktadır. Sadece geri dönüşler için ödeme yapacağınız bu reklamlar geri dönüşü analiz edebilme imkanı sağlayacaktır.
Sosyal Medya Sponsorlu Reklamlar
Sosyal medya'da karşınıza sürekli olarak çıkan sponsorlu reklamları görmüşsünüzdür. O reklamların yönetimini bize yaptırın, herkes sizi konuşsun.
Milyonlara Ulaşın!
Tıklama başına ödeme yapacağınız bu reklamcılıkta milyonlarca kullanıcısı bulunan oluşumların tamamınde bulunma fırsatınız olacaktır.
tr_TRTurkish